108LBA200M2CG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108LBA200M2CG
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Fitxak: 108LBA200M2CG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
108LBA200M2CGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108LBA200M2CG fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31443 pcs Datuen fitxa 108LBA200M2CG.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LBA Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.28A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.8216A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 248.68 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.68 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose