108HSM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108HSM035M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H
Fitxak: 108HSM035M.pdf
  • Mezua
108HSM035Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108HSM035M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3863 pcs Datuen fitxa 108HSM035M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.0625A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 199 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 199 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose