107RSS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107RSS035M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 107RSS035M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V THRU HOLE
Fitxak: 107RSS035M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
107RSS035Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 107RSS035M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 211233 pcs Datuen fitxa 107RSS035M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series RSS Ripple Current @ maiztasuna baxua 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 224mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 107RSS035M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.989 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.989 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF