107AXZ025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107AXZ025M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 107AXZ025M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Fitxak: 107AXZ025M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
107AXZ025Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 107AXZ025M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 806181 pcs Datuen fitxa 107AXZ025M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series AXZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 280mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 340 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.307" (7.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.32 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.32 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF