106SML063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106SML063M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 106SML063M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Fitxak: 106SML063M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
106SML063Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 106SML063M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1480268 pcs Datuen fitxa 106SML063M.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series SML Ripple Current @ maiztasuna baxua 34mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 19.89 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 19.89 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF