106RSS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106RSS016M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 106RSS016M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V THRU HOLE
Fitxak: 106RSS016M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
106RSS016Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 106RSS016M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 581517 pcs Datuen fitxa 106RSS016M.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series RSS Ripple Current @ maiztasuna baxua 40mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 106RSS016M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 28.184 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28.184 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose