106MABA04KJS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106MABA04KJS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 106MABA04KJS
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10UF 10% 370VDC RADIAL
Fitxak: 106MABA04KJS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
220 pcs
  • Mezua
106MABA04KJSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 106MABA04KJS fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 10UF 10% 370VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21011 pcs Datuen fitxa 106MABA04KJS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 370V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.673" L x 0.669" W (42.50mm x 17.00mm) Series MAB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.102" (28.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 10µF Film Capacitor 160V 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 10µF eskaerak Motor Run