103MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103MMR400K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103MMR400K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 1.103MMR400K.pdf2.103MMR400K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
103MMR400Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103MMR400K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 323727 pcs Datuen fitxa 1.103MMR400K.pdf2.103MMR400K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.177" W (10.50mm x 4.50mm) Series MMR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 103MMR400K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 10000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 10000pF