MEK75-12DA
IXYS CorporationIXYS Corporation
MEK75-12DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MEK75-12DA
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 1.2KV 75A TO240AA
Fitxak: MEK75-12DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
MEK75-12DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MEK75-12DA fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE MODULE 1.2KV 75A TO240AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3361 pcs Datuen fitxa MEK75-12DA.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 2.17V @ 100A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 1200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-240AA Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 300ns
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-240AA
Beste izenak MEK 75 - 12 DA
MEK7512DA
Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Standard Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 75A Chassis Mount TO-240AA Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2mA @ 1200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 75A Oinarriaren zati kopurua MEK