MCMA65P1600TA
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCMA65P1600TA
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOD THYRISTOR DUAL 16KV TO-240
Fitxak: MCMA65P1600TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
MCMA65P1600TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCMA65P1600TA fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOD THYRISTOR DUAL 16KV TO-240 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3654 pcs Datuen fitxa MCMA65P1600TA.pdf
Tentsioa - Off egoera 1.6kV Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
egitura Series Connection - All SCRs Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-240AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 140°C (TJ) SCR, Diodo kopurua 2 SCRs
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR Module 1.6kV 105A Series Connection - All SCRs Chassis Mount TO-240AA
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 105A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 65A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 1150A, 1240A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 200mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 95mA