MCD95-18IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD95-18IO8B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCD95-18IO8B
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA
Fitxak: MCD95-18IO8B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
MCD95-18IO8Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCD95-18IO8B fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2901 pcs Datuen fitxa MCD95-18IO8B.pdf
Tentsioa - Off egoera 1.8kV Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2.5V
egitura Series Connection - SCR/Diode Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-240AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) SCR, Diodo kopurua 1 SCR, 1 Diode
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR Module 1.8kV 180A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 180A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 116A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 2250A, 2400A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 200mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA Oinarriaren zati kopurua MC*95