MCD72-18IO1B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD72-18IO1B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCD72-18IO1B
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA
Fitxak: MCD72-18IO1B.pdf
  • Mezua
MCD72-18IO1Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCD72-18IO1B fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2876 pcs Datuen fitxa MCD72-18IO1B.pdf
Tentsioa - Off egoera 1.8kV Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2.5V
egitura Series Connection - SCR/Diode Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-240AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) SCR, Diodo kopurua 1 SCR, 1 Diode
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR Module 1.8kV 180A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 180A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 115A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 1700A, 1800A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 200mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA Oinarriaren zati kopurua MC*72