MCD44-16IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD44-16IO8B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCD44-16IO8B
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA
Fitxak: MCD44-16IO8B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
MCD44-16IO8Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCD44-16IO8B fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4835 pcs Datuen fitxa MCD44-16IO8B.pdf
Tentsioa - Off egoera 1.6kV Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
egitura Series Connection - SCR/Diode Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-240AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) SCR, Diodo kopurua 1 SCR, 1 Diode
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR Module 1.6kV 80A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 80A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 51A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 1150A, 1230A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 200mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 100mA Oinarriaren zati kopurua MC*44