MCD40-16IO6
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD40-16IO6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCD40-16IO6
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOD THYRISTOR/DIO 1600V SOT-227B
Fitxak: MCD40-16IO6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MCD40-16IO6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCD40-16IO6 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOD THYRISTOR/DIO 1600V SOT-227B Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4840 pcs Datuen fitxa MCD40-16IO6.pdf
Tentsioa - Off egoera 1.6kV Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
egitura Series Connection - SCR/Diode Series -
Packaging Tube Pakete / kasua SOT-227-4, miniBLOC
Beste izenak MCD4016IO6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
SCR, Diodo kopurua 1 SCR, 1 Diode Muntaketa mota Chassis Mount
Deskribapen zehatza SCR Module 1.6kV 60A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 60A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 38A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 500A, 440A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 200mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 100mA