IXTY12N06TTRL
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTY12N06TTRL
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 12A TO-252
Fitxak: IXTY12N06TTRL.pdf
  • Mezua
IXTY12N06TTRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTY12N06TTRL fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 60V 12A TO-252 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4292 pcs Datuen fitxa IXTY12N06TTRL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 25µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-252
Series TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 85 mOhm @ 6A, 10V
Power Dissipation (Max) 33W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak IXTY12N06TTRLTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 256pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 3.4nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 12A (Tc) 33W (Tc) Surface Mount TO-252 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)