IXTT88N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT88N30P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTT88N30P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 300V 88A TO-268
Fitxak: IXTT88N30P.pdf
  • Mezua
IXTT88N30Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTT88N30P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 300V 88A TO-268 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10572 pcs Datuen fitxa IXTT88N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 44A, 10V
Power Dissipation (Max) 600W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 6300pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 300V Deskribapen zehatza N-Channel 300V 88A (Tc) 600W (Tc) Surface Mount TO-268
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 88A (Tc)