IXTT64N25P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT64N25P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTT64N25P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 250V 64A TO-268
Fitxak: IXTT64N25P.pdf
  • Mezua
IXTT64N25Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTT64N25P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 250V 64A TO-268 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14292 pcs Datuen fitxa IXTT64N25P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 49 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 400W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3450pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 105nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 250V Deskribapen zehatza N-Channel 250V 64A (Tc) 400W (Tc) Surface Mount TO-268
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 64A (Tc)