IXTQ30N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ30N60P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTQ30N60P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 30A TO-3P
Fitxak: IXTQ30N60P.pdf
  • Mezua
IXTQ30N60Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTQ30N60P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 30A TO-3P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14725 pcs Datuen fitxa IXTQ30N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3P
Series PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 15A, 10V
Power Dissipation (Max) 540W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5050pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 82nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 30A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-3P
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)