IXTQ10P50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ10P50P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTQ10P50P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 500V 10A TO-3P
Fitxak: IXTQ10P50P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
IXTQ10P50Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTQ10P50P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET P-CH 500V 10A TO-3P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16543 pcs Datuen fitxa IXTQ10P50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3P
Series PolarP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2840pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza P-Channel 500V 10A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-3P
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)