IXTP230N04T4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP230N04T4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTP230N04T4
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH
Fitxak: IXTP230N04T4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXTP230N04T4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTP230N04T4 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 35465 pcs Datuen fitxa IXTP230N04T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series TrenchT4™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.9 mOhm @ 115A, 10V
Power Dissipation (Max) 340W (Tc) Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 7400pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 230A (Tc) 340W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 230A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IXTP20N65XM
IXTP20N65XM
fabrikatzaileak: IXYS Corporation
deskribapena: MOSFET N-CH 650V 9A TO-220