IXTP1R4N120P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP1R4N120P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTP1R4N120P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1200V 1.4A TO-220
Fitxak: IXTP1R4N120P.pdf
  • Mezua
IXTP1R4N120Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTP1R4N120P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 1200V 1.4A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29232 pcs Datuen fitxa IXTP1R4N120P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series Polar™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 Ohm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 86W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 666pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24.8nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1200V Deskribapen zehatza N-Channel 1200V 1.4A (Tc) 86W (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1.4A (Tc)