IXTP160N10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP160N10T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTP160N10T
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 160A TO-220
Fitxak: IXTP160N10T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IXTP160N10Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTP160N10T fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 100V 160A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22634 pcs Datuen fitxa IXTP160N10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max) 430W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 6600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 132nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 160A (Tc) 430W (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)