IXTP140N055T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP140N055T2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTP140N055T2
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 55V 140A TO-220
Fitxak: IXTP140N055T2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXTP140N055T2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTP140N055T2 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 55V 140A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28291 pcs Datuen fitxa IXTP140N055T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.4 mOhm @ 50A, 10V
Power Dissipation (Max) 250W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4760pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 82nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 55V Deskribapen zehatza N-Channel 55V 140A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 140A (Tc)