IXTN40P50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN40P50P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTN40P50P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 500V 40A SOT227
Fitxak: IXTN40P50P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
IXTN40P50Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTN40P50P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET P-CH 500V 40A SOT227 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3754 pcs Datuen fitxa IXTN40P50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-227B
Series PolarP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 890W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua SOT-227-4, miniBLOC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 11500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 205nC @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza P-Channel 500V 40A (Tc) 890W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)