IXTK33N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK33N50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTK33N50
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 33A TO-264
Fitxak: IXTK33N50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
IXTK33N50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTK33N50 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 33A TO-264 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5652 pcs Datuen fitxa IXTK33N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-264 (IXTK)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 416W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 250nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 33A (Tc) 416W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)