IXTJ36N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTJ36N20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTJ36N20
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 36A TO-247AD
Fitxak: IXTJ36N20.pdf
  • Mezua
IXTJ36N20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTJ36N20 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 200V 36A TO-247AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6051 pcs Datuen fitxa IXTJ36N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 18A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3 Full Pack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2970pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza N-Channel 200V 36A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)