IXTH150N17T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH150N17T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTH150N17T
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 175V 150A TO-247
Fitxak: IXTH150N17T.pdf
  • Mezua
IXTH150N17Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTH150N17T fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 175V 150A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7061 pcs Datuen fitxa IXTH150N17T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 (IXTH)
Series TrenchHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 75A, 10V
Power Dissipation (Max) 830W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 9800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 155nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 175V Deskribapen zehatza N-Channel 175V 150A (Tc) 830W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)