IXTH120P065T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH120P065T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTH120P065T
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 65V 120A TO-247
Fitxak: IXTH120P065T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXTH120P065Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTH120P065T fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET P-CH 65V 120A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18335 pcs Datuen fitxa IXTH120P065T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 (IXTH)
Series TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 298W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 13200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 185nC @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 65V Deskribapen zehatza P-Channel 65V 120A (Tc) 298W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)