IXTA5N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA5N50P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTA5N50P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 4.8A D2PAK
Fitxak: IXTA5N50P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXTA5N50Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTA5N50P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 4.8A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67222 pcs Datuen fitxa IXTA5N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXTA)
Series PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 2.4A, 10V
Power Dissipation (Max) 89W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 620pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12.6nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 4.8A (Tc) 89W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 4.8A (Tc)