IXTA10N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA10N60P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTA10N60P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 10A D2-PAK
Fitxak: IXTA10N60P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXTA10N60Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTA10N60P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 10A D2-PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38854 pcs Datuen fitxa IXTA10N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXTA)
Series Polar™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 740 mOhm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max) 200W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1610pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 32nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 10A (Tc) 200W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)