IXSP10N60B2D1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSP10N60B2D1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXSP10N60B2D1
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 20A 100W TO220AB
Fitxak: IXSP10N60B2D1.pdf
  • Mezua
IXSP10N60B2D1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXSP10N60B2D1 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 600V 20A 100W TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5650 pcs Datuen fitxa IXSP10N60B2D1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 10A
Probako egoera 480V, 10A, 30 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 30ns/180ns
Energia aldatzea 430µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 25ns
Energia - Max 100W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Standard IGBT motakoa PT
Gate Charge 17nC Deskribapen zehatza IGBT PT 600V 20A 100W Through Hole TO-220AB
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 30A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 20A