IXKP20N60C5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXKP20N60C5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXKP20N60C5
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 20A TO220AB
Fitxak: IXKP20N60C5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXKP20N60C5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXKP20N60C5 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 20A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22953 pcs Datuen fitxa IXKP20N60C5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 1.1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1520pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature Super Junction Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 20A (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)