IXGR32N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGR32N60C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXGR32N60C
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 45A 140W ISOPLUS247
Fitxak: IXGR32N60C.pdf
  • Mezua
IXGR32N60Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXGR32N60C fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 600V 45A 140W ISOPLUS247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4262 pcs Datuen fitxa IXGR32N60C.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 32A
Probako egoera 480V, 32A, 4.7 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 25ns/85ns
Energia aldatzea 320µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea ISOPLUS247™
Series HiPerFAST™, Lightspeed™ Energia - Max 140W
Packaging Tube Pakete / kasua ISOPLUS247™
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa -
Gate Charge 110nC Deskribapen zehatza IGBT 600V 45A 140W Through Hole ISOPLUS247™
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 120A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 45A