IXFX320N17T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX320N17T2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFX320N17T2
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 170V 320A PLUS247
Fitxak: IXFX320N17T2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Mezua
IXFX320N17T2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFX320N17T2 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 170V 320A PLUS247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3490 pcs Datuen fitxa IXFX320N17T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PLUS247™-3
Series GigaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.2 mOhm @ 60A, 10V
Power Dissipation (Max) 1670W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 45000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 640nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 170V Deskribapen zehatza N-Channel 170V 320A (Tc) 1670W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 320A (Tc)