IXFT58N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT58N20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFT58N20
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 58A TO-268
Fitxak: IXFT58N20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXFT58N20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFT58N20 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 200V 58A TO-268 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8330 pcs Datuen fitxa IXFT58N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 29A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 220nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza N-Channel 200V 58A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 58A (Tc)