IXFT50N50P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT50N50P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFT50N50P3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 50A TO-268
Fitxak: IXFT50N50P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Mezua
IXFT50N50P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFT50N50P3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 50A TO-268 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8332 pcs Datuen fitxa IXFT50N50P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max) 960W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4335pF @ 25V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V
Deskribapen zehatza N-Channel 500V 50A (Tc) 960W (Tc) Surface Mount TO-268 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)