IXFT20N100P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT20N100P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFT20N100P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1000V 20A TO-268
Fitxak: IXFT20N100P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXFT20N100Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFT20N100P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 1000V 20A TO-268 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9399 pcs Datuen fitxa IXFT20N100P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 570 mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) 660W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 7300pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 126nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1000V Deskribapen zehatza N-Channel 1000V 20A (Tc) 660W (Tc) Surface Mount TO-268
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)