IXFR24N100Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR24N100Q3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFR24N100Q3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1000V 18A ISOPLUS247
Fitxak: IXFR24N100Q3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXFR24N100Q3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFR24N100Q3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 1000V 18A ISOPLUS247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4725 pcs Datuen fitxa IXFR24N100Q3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea ISOPLUS247™
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 490 mOhm @ 12A, 10V
Power Dissipation (Max) 500W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1000V Deskribapen zehatza N-Channel 1000V 18A (Tc) 500W (Tc) Through Hole ISOPLUS247™
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)