IXFQ24N50P2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFQ24N50P2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFQ24N50P2
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena 500V POLAR2 HIPERFETS
Fitxak: IXFQ24N50P2.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXFQ24N50P2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFQ24N50P2 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena 500V POLAR2 HIPERFETS Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 21133 pcs Datuen fitxa IXFQ24N50P2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3P
Series HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 480W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2890pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 48nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 24A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-3P
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)