IXFP38N30X3M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP38N30X3M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFP38N30X3M
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena FET N-CHANNEL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IXFP38N30X3Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFP38N30X3M fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena FET N-CHANNEL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 17310 pcs Datuen fitxa
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) -
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Power Dissipation (Max) 34W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2440pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 35nC @ 15V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) - Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 300V
Deskribapen zehatza N-Channel 300V 38A (Tc) 34W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 38A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IXFP3N120
IXFP3N120
fabrikatzaileak: IXYS Corporation
deskribapena: MOSFET N-CH 1200V 3A TO-220
Stockean: 12220 pcs
Deskarga: IXFP3N120.pdf
RFQ
IXFP4N100P
IXFP4N100P
deskribapena: MOSFET N-CH 1000V 4A TO-220