IXFP30N25X3M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP30N25X3M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFP30N25X3M
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CHANNEL 250V 30A TO220
Fitxak: IXFP30N25X3M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXFP30N25X3Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFP30N25X3M fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CHANNEL 250V 30A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22609 pcs Datuen fitxa IXFP30N25X3M.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 500µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 15A, 10V
Power Dissipation (Max) 36W (Tc) Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1450pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 250V
Deskribapen zehatza N-Channel 250V 30A (Tc) 36W (Tc) Through Hole TO-220 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)