IXFP130N15X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP130N15X3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFP130N15X3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH
Fitxak: IXFP130N15X3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXFP130N15X3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFP130N15X3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 15269 pcs Datuen fitxa IXFP130N15X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 65A, 10V
Power Dissipation (Max) 390W (Tc) Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5230pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 150V
Deskribapen zehatza N-Channel 150V 130A (Tc) 390W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)