IXFN420N10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN420N10T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFN420N10T
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 420A SOT-227
Fitxak: IXFN420N10T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
IXFN420N10Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFN420N10T fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 100V 420A SOT-227 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4120 pcs Datuen fitxa IXFN420N10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-227B
Series GigaMOS™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.3 mOhm @ 60A, 10V
Power Dissipation (Max) 1070W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua SOT-227-4, miniBLOC Beste izenak 623426
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 47000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 670nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 420A (Tc) 1070W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 420A (Tc)