IXFN220N20X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN220N20X3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFN220N20X3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena 200V/160A ULTRA JUNCTION X3-CLAS
Fitxak: IXFN220N20X3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
IXFN220N20X3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFN220N20X3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena 200V/160A ULTRA JUNCTION X3-CLAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3518 pcs Datuen fitxa IXFN220N20X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-227B
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.2 mOhm @ 110A, 10V
Power Dissipation (Max) 390W (Tc) Pakete / kasua SOT-227-4, miniBLOC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 13600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 204nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V
Deskribapen zehatza N-Channel 200V 160A (Tc) 390W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)