IXFM35N30
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFM35N30
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena POWER MOSFET TO-3
Fitxak: IXFM35N30.pdf
  • Mezua
IXFM35N30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFM35N30 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena POWER MOSFET TO-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4790 pcs Datuen fitxa IXFM35N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-204AE
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 17.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Pakete / kasua TO-204AE
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 300V
Deskribapen zehatza N-Channel 300V 35A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-204AE Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)