IXFL44N100P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFL44N100P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFL44N100P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1000V 22A I5-PAK
Fitxak: IXFL44N100P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
IXFL44N100Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFL44N100P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 1000V 22A I5-PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3850 pcs Datuen fitxa IXFL44N100P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea ISOPLUS264™
Series HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 22A, 10V
Power Dissipation (Max) 357W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua ISOPLUS264™ Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 19000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 305nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1000V Deskribapen zehatza N-Channel 1000V 22A (Tc) 357W (Tc) Through Hole ISOPLUS264™
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)