IXFH80N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH80N65X2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH80N65X2
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 650V 80A TO-247
Fitxak: IXFH80N65X2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Mezua
IXFH80N65X2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH80N65X2 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 650V 80A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6907 pcs Datuen fitxa IXFH80N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 40A, 10V
Power Dissipation (Max) 890W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 632463
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 8245pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 143nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V
Deskribapen zehatza N-Channel 650V 80A (Tc) 890W (Tc) Through Hole TO-247 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)