IXFH74N20P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH74N20P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH74N20P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 74A TO-247
Fitxak: IXFH74N20P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IXFH74N20Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH74N20P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 200V 74A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16106 pcs Datuen fitxa IXFH74N20P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series PolarHT™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 37A, 10V
Power Dissipation (Max) 480W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3300pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 107nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza N-Channel 200V 74A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 74A (Tc)