IXFH52N50P2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH52N50P2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH52N50P2
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 52A TO247
Fitxak: IXFH52N50P2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Mezua
IXFH52N50P2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH52N50P2 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 52A TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9201 pcs Datuen fitxa IXFH52N50P2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™, PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 26A, 10V
Power Dissipation (Max) 960W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 113nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 52A (Tc) 960W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)