IXFH42N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH42N60P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH42N60P3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 42A TO247
Fitxak: IXFH42N60P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
IXFH42N60P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH42N60P3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 42A TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11284 pcs Datuen fitxa IXFH42N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 185 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 830W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5150pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 78nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 42A (Tc) 830W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 42A (Tc)